Hakkımızda

Hakkımızda

İres İnşaat Taahhüt Ltd. Şti

İRES İNŞAAT  

“Yarınlara güven inşa ediyoruz” sloganı ile çıktığımız bu yolda sanayi, konut ve toplu konut projeleri alanında, 2001 yılından bu güne İRFAN AKKAYA önderliğinde ki İRES İNŞAAT, konforlu ve güvenilir yapılarıyla kaliteden ödün vermeden yeni projelerine hız kesmeden devam ediyor. 100 ün üzerinde donanımlı çalışanı ve 500000 m2 yi aşan yapı tecrübesiyle İRES İNŞAAT kullandığı ürünlerin kalitesiyle de sektördeki rakiplerinden hep bir adım önde olmuştur. Liderliğin haklı gururuyla yolumuza devam ederken, iş güvenliği eğitimlerine verdiğimiz önemin yanı sıra yapılarımızda doğaya ve insan’a saygıyı her daim ön planda tutmaktayız. İRES İNŞAAT, prensiplerine sadık kalarak Türkiye genelinde isim yapmış firmaların projelerin de Bursa bölge içi yükleniciliğini üstlenmektedir.

MİSYONUMUZ

Her daim güvenli yapıların altına imza atan İRES İNŞAAT, personeline temin ettiği eğitim ve son teknolojiye sahip ekipman ile daha uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet verecektir.

VİZYONUMUZ

Bursa’nın doğal mimarisine saygıyı korumak amacıyla yoluna devam eden kurucumuz Sayın İRFAN AKKAYA, yarınlara güven inşa etmeye devam edecektir.

Basında Biz