Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Konut projeleri

 Bir firmanın kendisini anlatması zor dur ama biz bu konuda mütevazi olamıyoruz. 
Elit firmaların bizimle çalışmayı tercih etmesinin tek sebebi İres İnşaat ailesi her zaman yaptığı işin arkasında durmasıdır. 
İres İnşaat imzası taşıyan her konut sizin için ömürlük olacaktır.

Fabrika projeleri

Konut projelerimize duyulan memnuniyetin ardından gelen talepleri değerlendirerek Bursa ili başta olmaz üzere ülkenin batı kısımlarında ki sanayi bölgeleri için yeni stil fabrika inşaatlarına, konut projelerimize eşdeğer hızda devam ediyoruz.
Mimari proje ve taahhüt işlemlerimiz alanında uzman mühendis kadromuz ve çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz…

Yüklenicilik

İres İnşaat olarak temelden çatıya anahtar teslim veya sadece kaba inşaat yükleniciliği denince tek isim olmaktan gurur duyuyoruz, çünkü biz bu işi iyi yapıyoruz.
Kuruluşumuzdan bu güne bizi tercih eden siz değerli müşterilerimiz teşekkürü bir borç biliriz.

Yap-Sat

Arsanızın değerine değer katmak için İRES İNŞAAT tek ve güvenilir tercih olacaktır. Arazilerinizi projelendirmek ve değerlendirmek için sizleri ofisimize davet ediyoruz…
Faaliyet alanımızla özleşen bir bölüm olarak yap-sat sistemi konut satın alma dönemlerinde sizlere büyük bir avantaj sağlayacak. Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını düşünmek bizden,  güvenli ve konforlu yaşam alanlarının tadını çıkarmak sizden.